Nasza marka pochodzi rodem z Francji z centrum Paryża. Cechujemy się płynnymi zmianami kolekcji kilkanaście razy w roku, tak aby zapewnić zawsze świeżość w Twoim sklepie. Nasze produkty są starannie przygotowane od fazy projektowej do fazy wykończeniowej, aż po pakowanie i metkowanie. Gwarantujemy, że z naszą marką Twój sklep zdobędzie wiele zaufanych i lojalnych klientów wobec naszej marki.

Emamoda zaprasza do współpracy sklepy online oraz tradycyjne galerie mody oraz butiki. Aby zobaczyć pełna kolekcję i zawsze aktualną prosimy o kontakt z dystrybutoremwww.YourNewStyle.pl. W ramach współpracy oferujemy stałe dostawy nowych kolekcji całorocznych, a także sezonowych. Dla odbiorców oferujemy liczne upusty w zależności od obrotów oraz indywidualnych ustaleń.

Dostawa na terenie całego świata w bardzo niskiej cenie, poprzez firmy kurierskie GLS, DPD, UPS, POCZTEX. Zezwalamy także na odbiór własnym transportem lub firmą kurierską. Na terenie Polski dostarczamy następnego dnia roboczego. Ponad 200 nowych modeli miesięcznie!

 

Jeśli masz pomysł na inny niestandardowy rodzaj współpracy – zapraszamy do kontaktu z naszym dystrybutorem w Polsce.