Emamoda to marka Francuska rodem z Paryża. Pozytywne opinie klientów w Europie uruchomiły oddział w Polsce. Emamoda to przede wszystkim młodzi, ale ambitni i kreatywni francuscy projektanci.

 

 

Kobiety, które wybierają ubrania z wyróżniającym się logo marki Emamoda, to osoby pragnące przede wszystkim wyglądać modnie ale jednocześnie bardzo indywidualnie. Poprzez swój strój chcą wyrazić swoją kobiecość, wrażliwość na modę, ale także wyraźną seksualność. Wzory sukienek z logo Emamoda, najczęsciej nawiązują do aktualnych motywów i trendów na światowych wybiegach mody. Emamoda to suknie i sukienki bardzo dziewczęce, ale jednocześnie dla kobiet pewnych siebie i wrażliwych na modę.

Ponieważ marka ta jest dość młodą, to mimo to z dnia na dzień podbija serca tysiąca kobiet swoimi pięknymi wzorami, fasonami i kolorystyką, a co najważniejsze także wysoką jakością detali.

Francuska marka Emamoda, powierzyła między innymi swoją dystrybucję na rynkach Wschodniej i Środkowej Europy firmie YourNewStyle.pl z siedzibą w Polsce. Cotygodniowe kolekcje prezentowane są na prześlicznej modelce, w wysokiej jakości zdjęciach. Wybrane modele prezentowane są także w postaci filmów w jakości High Definition. Natomiast wszelkie materiały reklamowe udostępniane są dla partnerów YourNewStyle.pl w tym sklepów online rozrzuconych na całym świecie.

Uruchamiając sprzedaż w Polsce, przeprowadzone były badania opinii klientów z Europy Zachodniej w szczególności z takich krajów jak Francja, Hiszpania, Dania oraz Niemcy. 94% Klientów pozytywnie ocenia jakość oraz wyszukane wzory tej marki. Z opinii wynikało także, że prawie taki sam procent kobiet poleciłoby lub zakupiło sukienki ponownie. Opinie o marce Emamoda krążą wśród zaufanych klientów także w Polsce, dlatego już teraz możecie zakupić tą markę w sklepach w większości dużych oraz średnich miast na terenie całego kraju.